Akční online hry

Tam, kde končí jedna hra, druhá začíná! Nebo ne? Ano, chtělo by to menší opravu – jakmile s jednou hrou skončíte, nebo vás jednoduše přestane bavit, můžete si vybrat z desítek jiných a určitě zábavnějších, novějších a neokoukaných. Online hry mají výhodu, že není nutné je stahovat do svého počítače, ale hrajete v přímém přenosu. Navíc bude určitě milé, že se do hry nezapojíte jenom sami, ale spoustu dalších zájemců z různých koutů světa.

Pozor, akce!

Akční online hry jsou plné scén, vyžadujících pořádný zásah v pravou chvíli. Během hraní se stanete odvážným hrdinou a bojujte za ideály, vládnoucí ve vybrané hře. Mezi nejoblíbenější akční hry patří DarkOrbit, kde se v roli vesmírného pilota pokusíte získat nové sektory v DarkOrbitu. K dispozici budete mít super vesmírnou loď a silná děla. Ve vesmírném prostředí zůstanete i v online hře Battlestar Galactica, kde se odehrává akční střílečka. Poradíte si se zlem? Dovedete bojovat i v hlubinách oceánů? Zkuste to díky hře Deepolis, kde se ocitnete tváří v tvář nebezpečí a zúčastníte se hodně napínavých a akčních bojů o přežití.

Vítejte ve hře!

Vítejte ve hře a snažte se vyhrát, co se dá. A o jakou online hru se vůbec jedná? Právě třeba o Merc Elite, která je otevřena pro mnoho lidí z celého světa. Ve hře se stanete vojákem a musíte nashromáždit skutečně hodně kuráže, abyste mohl stanout v čele skupiny elitních žoldáků gigantických korporací. Svůj tým povedete do nelítostných bitev.

Válečná online hra Merc Elite má moderní vzhled. Jde o multiplayerovou online bitevní arénu.

Kooperativní hra je zasazena do blízké budoucnosti, kde budete mít za úkol bojovat jako žoldák s vojenskou minulostí proti jednotkám nepřátel. Nebudou chybět ani spolubojovníci. Merc Elite se hraje v pěti třídách, kde se využívají unikátní schopností pro splnění cíle vaší mise.